You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Книжки любимым детишкам

Детки (4-6 лет)

200 грн.
Этот сборник сказок и историй отлично подойдёт для первого самостоятельного чтения. Малышу понравится история о том, как Дед Мороз подарки искал, рассказ про заветную мечту, сказка о заботливой Снегурочке. Шрифт в книге крупный, сами сказки короткие, а, значит, ребенок не успеет утомиться. На каждо..
149 грн.
"Ну же, торопитесь! Не пойдете спать, пока не погладите все покрывала! Коко вздыхает. Девочка растет в приюте, хотя у неё есть папа. И это гораздо хуже, чем просто быть сиротой..." Книга «Коко та маленька чорна сукня» это не просто биография Коко Шанель. Эта история о бедной девочке со щёткой в ру..
104 грн.
Малятам-дошкільнятам для чарівної подорожі місяцями року від улюбленої дитячої письменниці Галини Малик і талановитої художниці Ольги Кваші...
104 грн.
Якщо про щось мрієш, це обов’язково здійсниться. І знайдуться ті, хто повірить у тебе й допоможе. Головне — залишатися собою й не боятися, що хтось вважає тебе диваком. Ця історія маленького Вільгельма — про мрію, дружбу, про справжню віру: у Світло, доброту і власну неповторність...
212 грн.
Ще в прадавні часи люди спостерігали за зірками. Пізніше їхні нащадки зрозуміли, що за рухом небесних світил можна визначати, коли змінюється пора року. Розвиток науки приніс нові знання. Якою ж несподіванкою стало відкриття, що Земля — не центр Всесвіту, а лише крихітна його частинка! Це відкриття ..
122 грн.
Книга серії «Лагідні сторінки» спеціально створена для емоційного розвитку дитини. Мила та лагідна історія про татуся та його діток-козеняток. Чи варто боятися козенятам вовка та що приховують казки. Добра історія про турботу, родину і несподівані пригоди героїв. Художник Квентін Ґребан, перекладачі..
131 грн.
«Абетка» — одна з найзнаковіших книжок видавництва, саме з неї почалася історія видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Це видання «Абетки» просто неперевершено проілюстрував Кость Лавро — головний художник видавництва. Його рідні і такі вже класичні образи зворушують і зачаровують на все життя. Здається..
135 грн.
Цю «Абетку» просто не можливо випустити з рук! Навіть якщо малий розумник чи розумниця не розуміє літер, вони точно знають, що співати вміють усі, от хоч би і єноти. Що слон має великі вуха, за якими може заховатися багато чого цікавого. Приміром, букви. Великі й кольорові. А вже що таке ці букви, н..
122 грн.
"Азбука монстров" - шутливая и одновременно очень полезная книга, ведь она поможет сделать первые уроки вашего малыша интересными. Для всех креативных родителей и их талантливых детей!..
212 грн.
Идти в 1 класс и уже уметь читать - это очень здорово! Чем увереннее ребенок читает, тем легче и успешнее будет его учеба в 1 классе. Выполняя задания тренажера одно за другим, ребенок быстро запомнит написание всех букв, научится уверенно узнавать буквы в словах и прочитывать целые слова, научится ..
234 грн.
Маленькие эльфы Ашуни живут далеко на севере. Они варят сладкий рябиновый джем и пекут слойки. И не было бы в жизни Ашуни ни бед, ни забот, если бы не грозные чёрные вороны. При виде их острых клювов рябиновые эльфы начинали дрожать от страха! Но однажды один Ашуни, совсем ещё малыш, совершил смелый..
113 грн.
Коли Санта та його зламані сани опинились у Світлячковому лісі, Санта був переконаний, що Різдва не буде. Так воно й сталося б, якби не баранчик Рассел. Адже Рассел поспішає на допомогу! Узявшись за молоток та пилку, Рассел доводить, що кмітливість і наполеглива праця цілком замінюють чари. Познайо..
68 грн.
Хто в дитинстві не запитував себе: чи є у всього початок і де всьому кінець? Шедеври народної творчості й авторські тексти, зібрані в цій книжці, об’єднує глибинне сприйняття одного з найзагадковіших понять — безкінечності. Книжка сприятиме розвиткові зв’язного мовлення дитини та постановці дикції...
404 грн.
Это Белль. А это Бу. Они всегда вместе - когда светит солнце, и когда идёт дождь, и когда просто хочется помечтать и полениться. Маленькому кролику Бу так голодно! И так хочется тортика... А полезную еду он ни за что не будет есть, пусть Белль даже не уговаривает. Кстати, почему она не уговаривает? ..
238 грн.
Это Белль. А это Бу. Они всегда вместе - когда светит солнце и когда идет дождь, и когда просто хочется помечтать и полениться. У Белль и ее друга, маленького кролика Бу, всегда много дел. Тем более в день рождения - кстати, интересно, чей же это день рождения? Открытка, кексик, цветы - все готово, ..
68 грн.
Вместе с ребенком от души повеселиться изучая смешные и изобретательные тексты - шутки, собранные в этой книге. Кто в детстве не задавал себе вопрос: есть ли у всего начало и где всему конец? Глубинное восприятие одного из самых загадочных понятий — бесконечности — отражено в собранных здесь шедевр..
131 грн.
Книжка дитячого психолога Наталії Чуб призначена для маленьких плаксіїв. Якщо ваша дитина часто сумує й засмучується через дрібниці, просто прочитайте їй казку і разом обговоріть її. Казкотерапія легко і швидко допоможе маляті впоратися зі своєю проблемою. Казка про лисичку Бетсі навчить його бути в..
131 грн.
Книжка дитячого психолога Наталії Чуб призначена для маленьких плаксіїв. Якщо ваша дитина часто сумує й засмучується через дрібниці, просто прочитайте їй казку і разом обговоріть її. Казкотерапія легко і швидко допоможе маляті впоратися зі своєю проблемою. Казка про лисичку Бетсі навчить його бути в..
58 грн.
А ты веришь в чудеса? Да? Тогда однажды к тебе непременно прилетит волшебный защитник! Ведь эти милые крылатые зверюшки всегда приходят на помощь тем, кто верит в чудо. Истории о добрых и верных, смелых и веселых феригардов ждут маленьких читателей на страницах этих замечательных книг...
113 грн.
«Босоніжки для стоніжки» – нова книга чудових віршів для дітей відомої поетеси і «мами» ВСЛ Мар’яни Савки. Добрі і веселі віршики про стоніжку, для якої потрібно купити півсотні пар взуття; про Мишку, яка, мріючи про нове хутерко, затягнула до своєї нірки… котячий хвіст; про Корову, яка навіть ум..
311 грн.
Добро пожаловать в джунгли! Загадочные и опасные. Здесь на каждой страничке, то есть, на каждой лиане висит обезьяна, и кругом невероятные растения. Ребенку нужно выполнить "миссии". Странички разделены на три части-клапана. Для того чтобы получить задание, необходимо сложить из разных клапанов стр..
Показано с 1 по 21 из 162 (всего 8 страниц)