You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Книжки для любимых детишек

Детки (4-6 лет)

200 грн.
Этот сборник сказок и историй отлично подойдёт для первого самостоятельного чтения. Малышу понравится история о том, как Дед Мороз подарки искал, рассказ про заветную мечту, сказка о заботливой Снегурочке. Шрифт в книге крупный, сами сказки короткие, а, значит, ребенок не успеет утомиться. На каждо..
149 грн.
"Ну же, торопитесь! Не пойдете спать, пока не погладите все покрывала! Коко вздыхает. Девочка растет в приюте, хотя у неё есть папа. И это гораздо хуже, чем просто быть сиротой..." Книга «Коко та маленька чорна сукня» это не просто биография Коко Шанель. Эта история о бедной девочке со щёткой в ..
104 грн.
Малятам-дошкільнятам для чарівної подорожі місяцями року від улюбленої дитячої письменниці Галини Малик і талановитої художниці Ольги Кваші...
131 грн.
Весела книга-квест про звіряток, які намагаються знайти свій дім. Розповідь про їжака та У-ру-ру поєднується з п’ятьма великими намальованими лабіринтами, де можна шукати шлях чи інші цікавинки. Проходження лабіринтів розвиває просторове уявлення у дитини, а весела розповідь – додає позитивних враже..
104 грн.
Якщо про щось мрієш, це обов’язково здійсниться. І знайдуться ті, хто повірить у тебе й допоможе. Головне — залишатися собою й не боятися, що хтось вважає тебе диваком. Ця історія маленького Вільгельма — про мрію, дружбу, про справжню віру: у Світло, доброту і власну неповторність...
176 грн.
Їжачок, Ведмедик, Заєць, Ослик, Білка - друзі, які ніколи не розстануться. Вони допомають дітям і дорослим відкривати світ добра й любові - справжній світ, у якому ми будемо жавжди! ..
113 грн.
Книга серії «Лагідні сторінки» спеціально створена для емоційного розвитку дитини. Мила та лагідна історія про татуся та його діток-козеняток. Чи варто боятися козенятам вовка та що приховують казки. Добра історія про турботу, родину і несподівані пригоди героїв. Художник Квентін Ґребан, перекладачі..
135 грн.
Цю «Абетку» просто не можливо випустити з рук! Навіть якщо малий розумник чи розумниця не розуміє літер, вони точно знають, що співати вміють усі, от хоч би і єноти. Що слон має великі вуха, за якими може заховатися багато чого цікавого. Приміром, букви. Великі й кольорові. А вже що таке ці букви, н..
131 грн.
«Абетка» — одна з найзнаковіших книжок видавництва, саме з неї почалася історія видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Це видання «Абетки» просто неперевершено проілюстрував Кость Лавро — головний художник видавництва. Його рідні і такі вже класичні образи зворушують і зачаровують на все життя. Здається..
113 грн.
Що виготовляють бондар, різьбяр чи гончар, чим займаються журналіст, друкар, цукерник? Про це все малята дізнаються, прочитавши віршовану «Абетку ремесел і професій» Надії Репети, героїв якої чудово намалювала Мар’яна Петрів. Книжка ідеально підійде малим «чомучкам» і їхнім батькам, які з її допомо..
482 грн.
Взрослые обожают задавать вопросы: «Как переходить дорогу?» или «Можно ли болтать с незнакомцами?». Книжка-игрушка «Азбука безопасности» из коллекции «Детский сад на ковре» с легкостью научит малыша ориентироваться в различных ситуациях из повседневной жизни, поступать правильно и, конечно, снизить ..
122 грн.
"Азбука монстров" - шутливая и одновременно очень полезная книга, ведь она поможет сделать первые уроки вашего малыша интересными. Для всех креативных родителей и их талантливых детей!..
149 грн.
Якщо спробувати, то кожен день може стати святом. Афиновий Ведмедик і його друг розкажуть, що настрій поліпшують і катання з гірки, і веселка — чарівний міст у небо, і книжка, яку ти відкриєш на потрібній сторінці, — там, де починаються дива. А ще Афиновий Ведмедик дарує чарівний календар, який доп..
234 грн.
Маленькие эльфы Ашуни живут далеко на севере. Они варят сладкий рябиновый джем и пекут слойки. И не было бы в жизни Ашуни ни бед, ни забот, если бы не грозные чёрные вороны. При виде их острых клювов рябиновые эльфы начинали дрожать от страха! Но однажды один Ашуни, совсем ещё малыш, совершил смелый..
113 грн.
Коли Санта та його зламані сани опинились у Світлячковому лісі, Санта був переконаний, що Різдва не буде. Так воно й сталося б, якби не баранчик Рассел. Адже Рассел поспішає на допомогу! Узявшись за молоток та пилку, Рассел доводить, що кмітливість і наполеглива праця цілком замінюють чари. Познайо..
68 грн.
Хто в дитинстві не запитував себе: чи є у всього початок і де всьому кінець? Шедеври народної творчості й авторські тексти, зібрані в цій книжці, об’єднує глибинне сприйняття одного з найзагадковіших понять — безкінечності. Книжка сприятиме розвиткові зв’язного мовлення дитини та постановці дикції...
404 грн.
Это Белль. А это Бу. Они всегда вместе - когда светит солнце, и когда идёт дождь, и когда просто хочется помечтать и полениться. Маленькому кролику Бу так голодно! И так хочется тортика... А полезную еду он ни за что не будет есть, пусть Белль даже не уговаривает. Кстати, почему она не уговаривает? ..
238 грн.
Это Белль. А это Бу. Они всегда вместе - когда светит солнце и когда идет дождь, и когда просто хочется помечтать и полениться. У Белль и ее друга, маленького кролика Бу, всегда много дел. Тем более в день рождения - кстати, интересно, чей же это день рождения? Открытка, кексик, цветы - все готово, ..
68 грн.
Вместе с ребенком от души повеселиться изучая смешные и изобретательные тексты - шутки, собранные в этой книге. Кто в детстве не задавал себе вопрос: есть ли у всего начало и где всему конец? Глубинное восприятие одного из самых загадочных понятий — бесконечности — отражено в собранных здесь шедевр..
131 грн.
Книжка дитячого психолога Наталії Чуб призначена для маленьких плаксіїв. Якщо ваша дитина часто сумує й засмучується через дрібниці, просто прочитайте їй казку і разом обговоріть її. Казкотерапія легко і швидко допоможе маляті впоратися зі своєю проблемою. Казка про лисичку Бетсі навчить його бути в..
Показано с 1 по 20 из 164 (всего 9 страниц)