You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Книжки любимым детишкам

Детские энциклопедии


212 грн.
Наша історія розпочалася дуууже давно. Тоді не було ще нічого: ні Землі, ні Сонця, ні Всесвіту. Аж раптом — 13,7 мільярда років тому — стався потужний вибух. Так з’явився Всесвіт. І почалося! Мине ще чимало часу, доки нашу невеличку планету заселять дрібнюсінькі бактерії, потім з’являться морські ст..
194 грн.
Задовго до того, як люди навчилися будувати собі житло, у природі вже існували неймовірні споруди й талановиті майстри. У цій книзі ви дізнаєтеся про 14 досконалих проектів, здійснених тваринами-архітекторами. Це надихне маленьких читачів та їхніх батьків по-новому, уважніше поглянути на світ архіте..
351 грн.
«Атлас тварин» унікальне видання про мешканців нашої планети з авторськими ілюстраціями, що містить безліч пізнавальної інформації. Авторками «Атласу тварин» стали Рейчел Вільямс і Емілі Гокінс. Ця книга присвячена неймовірній здатності тварин виживати в дикій природі. Разом із нею маленький читач в..
257 грн.
Невже все і про все? Навіть не сподівайтеся — так не буває! В жодній книзі, у жодній бібліотеці, навіть у всемогутньому Інтернеті не знайти відповідей на всі питання. Тут, у цій книжці,— про найголовніше. Про те, що варто знати зовсім юним людям, які тільки починають знайомитися з величезним і прекр..
108 грн.
Перша книжка для дівчат з ілюстраціями Марічки Рубан...
170 грн.
Вирушайте разом із малечею в далеке минуле, коли на Землі панували динозаври, та дізнавайтеся, як їм це вдавалося. Зазираючи під «віконця», дітлахи дізнаються багато нового про доісторичний світ і неймовірних істот, що його населяли. Довідайтеся про динозаврів усе: про особливості й відмінності..
131 грн.
Що робить хірург? Хто може стати капітаном корабля? Яку професію обрати? Книга допоможе допитливим дітям знайти відповіді на ці запитання. У книзі ти знайдеш понад 300 професій, які розділені на 17 глав. У кожній описані різні сфери професій. Ілюстрації на двох кольорових сторінках показують, напри..
404 грн.
3 фишки: - Серия-бестселлер "Маленькие исследователи" - Окошки с интересными фактами - Всё, что детям интересно узнать о работе машин Описание книги Знаете ли вы, как устроена снегоуборочная машина? Почему самолёты и вертолёты летают? Какие машины нужны, чтобы построить дом? На каждом развор..
405 грн.
«Книга-мандрівка. Україна» — це 1200 непересічних фактів про Україну та українців. Ми відшукали не лише найдивовижніше, але й найважливіше, що варто знати про Україну: унікальні місця, де слід побувати, культурні здобутки, видатних особистостей та поворотні моменти, що вплинули на хід історії та жит..
243 грн.
Увага всім маленьким дослідникам! Вирушаймо в космос, щоб розвідати якнайбільше про Сонячну систему та простори далеко за її межами. Заглядай у віконця — і побачиш, на що схожі планети, як влаштоване Сонце і багато інших космічних чудес. Попереду безліч відкриттів! ..
194 грн.
Що роблять дикі тварини, коли хворіють? На відміну від домашніх улюбленців, вони не можуть відвідати ветеринара. Зате вміють запобігати хворобам та лікувати самих себе за допомогою листя, коріння, насіння, мінералів. А ще вони мають доступ до найбільшої у світі аптеки — природи. Ця книжка розповідає..
311 грн.
Візуалізована історія світу від Великого вибуху до теперішнього часу. Хронологія людства для великих і маленьких у приголомшливих малюнках Петера Гюса...
41 грн.
Гадаєте, що вашому синові чи донечці ще зарано знайомитися з енциклопедіями? Книги цієї серії підійдуть навіть дворічному малюкові! Роздивляйтеся разом картинки, читайте тексти, знайомтеся з великими кішками, спритними мавпами, дізнавайтеся про те, як виглядає людина, знайомтеся з порами року, дерев..
158 грн.
«Мапи» — це не просто розмальовка, це справжня енциклопедія! Книга великого формату охоплює країни та континенти усього світу. На кожній мапі — деталізовані кольорові й чорно-білі ілюстрації художниці Наталі Хьюз та стислі «цікавинки». Розфарбовуючи, дитина запам’ятовуватиме назви країн і їх столиці..
243 грн.
Книжка «Маленькі дослідники: Моє дивовижне тіло» відповість на безліч дитячих запитань про людський організм. Як працює наш мозок? Що відбувається з їжею після того, як вона потрапляє до рота? Як швидко ростуть наші нігті й волосся? Навіщо ми сміємося або плачемо? Чому ми хворіємо і як наше тіло бор..
131 грн.
Книга «Несподівана дружба у природі» допоможе дитині у веселій та легкій формі дізнатися про найбільш незвичайні відносини тварин і рослин, а саме: цікавим способом пояснить такі поняття, як симбіоз рака-відлюдника та актинії, кооперацію людини та тварини, бджіл-запилювачів й квітів та інших. Ось на..
41 грн.
Гадаєте, що вашому синові чи донечці ще зарано знайомитися з енциклопедіями? Ця книга підійде навіть дворічному малюкові! Роздивляйтеся разом картинки, читайте тексти, знайомтеся з великими кішками, спритними мавпами, дізнавайтеся про те, як виглядає людина, знайомтеся з порами року, деревами й квіт..
383 грн.
Каких животных, обитающих в джунглях, вы знаете? А известно ли вам, почему появляется изморозь? Зачем люди делают скворечники для птиц? Как устроен ледокол и зачем он нам нужен? Открывайте окошки, чтобы узнать много интересных фактов о природе. С этой весёлой книгой скучно точно не будет! Весна на..
243 грн.
Це друга книга з серії «Маленькі дослідники», до якої також входять «Моє дивовижне тіло», «Транспорт» та «Космічний Світ». Видавництво Книголав представляє читачам «Маленьких дослідників» – інтерактивну публіцистичну серію для малих допитливих всезнайок. У книжці – понад 30 «віконець-відгорталок». ..
194 грн.
Видавництво #книголав підготувало новинку із серії «Дитяча полиця» книжку, яка навчить малечу правилам безпеки у будь-якій ситуації. Щодня дитина стикається з безліччю небезпек. Обов'язок батьків ? навчити свого малюка правильно поводитися в тих чи інших ситуаціях, а не допікати надмірною турботою. ..
41 грн.
Ви думаєте, вашому синові чи доньці ще рано знайомитися з енциклопедіями? Якщо малюкові вже виповнилося 2 роки - саме час! Розглядайте разом картинки, читайте тексти, знайомтеся з великими кішками, спритними мавпами, розумними слонами, працьовитими комахами та іншими тваринами. Книга допоможе малень..
Показано с 1 по 21 из 26 (всего 2 страниц)

Когда ребенок начинает задавать бесконечные вопросы – возраст «почемучек» – то родителям нужно набраться терпения. Ну как, например, объяснить, может ли слон раздавить микроба? И тут на помощь приходят детские энциклопедии, где в доступной для ребенка форме даются ответы на любые вопросы. 
Энциклопедия для детей – это удивительная книга, где хранятся знания из разных областей науки. Детская энциклопедия может быть как общей, так и тематической. Общая вмещает в себя темы обо всём на свете: виды животных и рыб, какой бывает транспорт, когда появилась планета Земля, какого размера звёзды, и всё-всё-всё.
Не менее интересны энциклопедии, которые направлены на определённую науку. Например, детские книги о космосе поведают малышу все загадки Вселенной, расскажут, что такое чёрные дыры и какие звёзды видят люди на другом конце Земли. Энциклопедии о космосе – это не обязательно большие книги со сложными терминами. Для детей от 3-х лет есть книги с интерактивными элементами, где открываются окошки или выдвигаются части страниц. Информация в таких книгах подана простым языком, чтобы ребёнку было понятно. Детские художники особенно стараются над созданием энциклопедий, поэтому все картинки в них яркие и интересные.
А для автолюбителей есть целые энциклопедии про транспорт! Книги про машины для детей особенно порадуют мальчиков, которым уже надоело видеть однообразные машины на улице, и хочется чего-то нового, узнать, как передвигались люди раньше. Поэтому есть много книг, которые показывают и рассказывают об эволюции транспорта.
Тематик энциклопедий очень много. Как устроено человеческое тело, что скрывается под землёй и в морских глубинах, какие виды животных существуют – всё это таится на страничках познавательных детских энциклопедий. Мы знаем, что книги про животных всегда нравятся деткам. Так они узнают, какие животные живут в лесу, а каким больше нравится сельская местность. А есть животные, которые дышат под водой! Ух ты, как же все-таки интересно познавать мир и все его тайны. Энциклопедия для детей готова открывать эти тайны деткам, главное – это желание и стремление к чему-то новому.
Кстати, энциклопедии – универсальный подарок ребёнку на любой праздник. Как известно, книга – лучший презент. Со сказками можно ошибиться, ведь каждому малышу нравятся разные персонажи, а вот с энциклопедиями прогадать сложно. Лучше всего выбирать общеобразовательные темы, где есть и космос, и животные, и страны мира. Тогда рады будут и дети, и их родители.