You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Книжки любимым детишкам

Книги для подростков и старшеклассников


45 грн.
Що потрібно для того, щоб стати справжнім чарівником? Певно ж – іскра… А ще – мудрий наставник, який не лише навчить усього, що треба знати чарівникові, й не лише по-новому «відкриє очі» на світ і всі процеси та явища, які відбуваються в ньому, а й даватиме все нові й нові завдання – щоразу складніш..
311 грн.
Прошло почти полтора века со времени первой публикации этой знаменитой книги, а она до сих пор завоёвывает сердца детей и взрослых всех стран. Перед вами новое уникальное издание, главными достоинствами которого являются полный, несокращённый текст и более 70 прекрасных иллюстраций именитого австрал..
212 грн.
Одна з найгучніших ілюстрованих книжок останнього часу, що її створив знаменитий італійський художник Роберто Інноченті — лауреат міжнародної премії Ганса Християна Андерсена — найпрестижнішої премії у галузі дитячої літератури та ілюстрації. «Над моїми дверима викарбувано рік мого народження: 1656..
72 грн.
У героях цієї книжки впізнає себе кожен підліток, який уже мав щастя закохатися. Женька й Рися зустрілися випадково на кораблі – й хоч відтоді вже минув рік, але їх усе дужче манить одне до одного. Одначе за цей рік дуже багато всього сталося: Рися нервує через те, що цілі канікули мусить працювати,..
239 грн.
«Вокруг света в восемьдесят дней» – один из лучших романов Жюля Верна. Увлекательная история Филеаса Фогга, его неунывающего слуги Паспарту и их потрясающего воображение кругосветного путешествия, полного опасных приключений, знакома нам с детства – по многочисленным фильмам и мультфильмам. Но наско..
68 грн.
Герої нової повісті Валентина Бердта – підлітки, які опинилися влітку в селі, розраховуючи на страшенну нудьгу. Натомість вони потрапляють у справжні пригоди, не раз навіть містичні – з нічними походами на цвинтар, духами померлих, відьмами, екстрасенсами та паранормальними подіями, від яких уже не ..
495 грн.
Омріяне поттероманами ілюстроване видання третьої книжки класичної серії Дж.К. Ролінґ сповнене феєрверками чарівних дивовиж, вичаклуваних за допомогою фарб, олівців і пікселів кавалером медалі Кейт Ґрінвей Джимом Кеєм. «Темний Лорд лежить самотній і покинутий прихильниками. Його слуга дванадцять рок..
437 грн.
Дивні речі починають коятися навколо головних героїв. Які небезпеки ховаються за привітними стінами Гоґвортсу? Та чи може бути причетним до них Волдеморт?.. Ілюстроване видання призначене як для відданих поттероманів для поповнення домашньої колекції, так і для тих, хто лише починає знайомитися з м..
437 грн.
Перше ілюстроване видання магічної класики Дж.К. Ролінґ містить у собі безліч пречудових кольорових ілюстрацій Джима Кея, кавалера медалі Кейт Ґрінвей. Це справжнє феєричне свято і для відданих шанувальників цієї книжки, і для нових її читачів...
68 грн.
Стара відьма разом зі своїм слугою, чаклунським котом Аристархом, отримала відрядження з Лисої гори. Вона має прилетіти до рідного села, де ще малою зазнала безліч принижень та образ, і викрасти якусь дівчинку для того, щоб зробити її своєю ученицею. Спочатку страшні посланці навіть перевиконують пл..
149 грн.
Карпатский лес — дом для множества разных животных. Например, чёрные белки. Но книга «День усіх білок» не только о них! Всем жителям леса придется объединить усилия, чтобы спасти родные места от посягательств бандитов и чиновников. А помогать им в этом будет семья лесников, стоящая на страже леса. ..
131 грн.
У твоїх руках, любий читачу, третя книга про Джорджа та його приятелів, які й далі мандрують космосом і відкривають його таємниці. Наші герої дорослішають, переходять до нових шкіл, у них з’являються нові члени сім’ї, нові залицяльники і, звісно, нові... вороги. Тож пригоди тільки набирають обертів...
131 грн.
Чому Земля така особлива, що саме на ній зародилося життя? Чи пощастить нам колись познайомитися з прибульцями? Що цікавого знайшли марсоходи на червоній планеті? Які зоряні системи називають потрійними? Відповіді на ці та багато інших питань шукають невгамовні і допитливі дітлахи, мандруючи космосо..
131 грн.
Геніальний фізик Стівен Гокінґ разом із донькою Люсі запрошують тебе, любий читачу, у неймовірну мандрівку Всесвітом… верхи на астероїді! Які таємниці приховує Сусідський Сад? Що це за суперкомп’ютер, який уміє розмовляти? Чому не варто стрибати на кометі, коли вона мчить крізь космічний простір? І ..
77 грн.
Симоні – дванадцять, і в її житті повно прикрощів: мама зв’язалась із занудою Інґве, через переїзд у нове помешкання треба змінити школу і покинути друзів, ще й зник улюблений пес Кільрой. У новій школі Симона мимоволі стає… Симоном, і їй навіть подобається спершу видавати себе за хлопця. Таємницю ..
594 грн.
В истории простых обитателей старой московской квартиры отразилась история нашей страны в ХХ веке. Ее рассказали нам не только сами герои, но и их вещи: мебель и одежда, посуда и книги, игры и предметы быта. Ведь предметы несут в себе отпечаток времени, хранят память и следы эпохи, в которую они был..
72 грн.
Ця книжка — історично-пригодницький детектив, у героях якого впізнає себе кожен підліток, якому цікаво розкрити джерела свого роду. Тут кмітливі школярі розслідують таємниці життя славетного будівничого Якима Погребняка, який на замовлення запорозьких козаків звів унікальний бароковий храм без жодно..
225 грн.
Програмуйте із задоволенням! Ця книжка легко та невимушено допоможе вивчити основи однієї з найпопулярніших сучасних мов програмування – Python, що завдяки простому і зрозумілому синтаксису особливо пасує для новачків. Крок за кроком, на простих та дотепних прикладах та з допомогою смішних завдань в..
158 грн.
Ця книжка про те, як знайти себе у цьому зеленому, сонячному, галасливому світі, повному пригод і несподіванок ? варто лише натиснути кнопку «Вимкнути комп’ютер» і зробити крок назустріч літу. Владик виріс у місті, і навіть тиждень у селі без комп’ютера й Інтернету здається йому справжньою каторгою..
176 грн.
Почему дети попадают в сети виртуального мира? Потому что там много интересной информации, разных игр, развлечений и возможностей для общения. А ещё в нём можно скрыть свои недостатки, комплексы, побыть «героем», не прилагая особых усилий. Но компьютер становится альтернативой реальности в основном ..
99 грн.
Книга друга з серії «Країни Мумі-тролів» – це нові неповторні зустрічі з милим сімейством Мумі-тролів та їхніми багатьма друзями. Маленькі герої книжки підросли настільки ж, наскільки подорослішали читачі «Країни Мумі-тролів». Тепер їм доводиться замислюватися над важливими речами, якими сповнений с..
Показано с 1 по 21 из 63 (всего 3 страниц)

Период взросления всегда непростой. Это касается и выбора книг. С одной стороны, ребёнок хочет читать уже взрослые книги, но с другой хочется, чтобы он хоть на чуть-чуть остался в детстве, любил читать сказки или приключения. На самом деле, подростковый возраст – это ещё тот момент, когда можно или привить любовь к чтению, или напрочь отпугнуть от книг.

Самое главное при выборе книги для подростков – это прислушаться к мнению ребёнка. Потому что у него уже сформировались вкусы и желания, и не учитывать их – неправильно. Однако взрослые еще могут повлиять на формирование вкуса ребенка, скорректировать его поведение, предложив ему что-то на свой выбор. Конечно, подбирать книги нужно с учетом интересов подростка. Так какие они, интересные книги для детей 12 лет? Если его интересует космос, то можно выбрать книги о звездах, планетах, о строении солнечной системы. В 12-13 лет ребенка могут интересовать приключения, что-нибудь в жанре фэнтези как, например, старый добрый Толкин или Дж. Роулинг.

Что касается детей немного старше, то книги для подростка 15 лет должны быть такими, где присутствуют проблемы, которые есть у детей этого возраста. Чтобы ребёнок видел на страницах похожую историю и находил для себя пути её решения. Это могут быть книги про дружбу, любовь, взаимопонимание и отношения между людьми. Когда подросток находит историю, которая похожа на его собственную, он начинает сопереживать персонажу, думать над решением его вопросов, тем самым, помогает самому себе. Бывает, что родители специально не покупают девочкам книги о любви и отношениях, мотивируя это тем, что ещё рано читать такие книги, а нужно думать об учёбе. Но ведь никто не говорит о серьёзных женских романах. Подростковые писатели – это ещё и очень хорошие психологи, которые стараются проникнуть в суть проблем подростков. Родителям на заметку: не стоит сразу отказывать детям в тех или иных книгах. Лучшим решением будет сначала самому прочесть аннотацию, чтобы убедиться, что в подростковых книгах нет ничего плохого.

Для школьников есть очень много книг-энциклопедий, которые могут заинтересовать любознательных юных исследователей в самых разных областях науки. Это поможет улучшить успеваемость в школе и расширить кругозор. Прекрасно изданная, с яркими иллюстрациями, такая книга всегда может стать хорошим подарком для вашего ребенка. Детские энциклопедии развиваются с каждым сезоном. Если раньше это был скучный текст с парой картинок, то сейчас энциклопедии – настоящее искусство.

Чтобы правильно выбирать книги для подростков, нужно интересоваться, чем увлекается ребёнок, что ему нравится, ведь кто захочет читать историю, которая ни капли не трогает и не соответствует интересам? Пожалуй, это главное правило, которое нужно запомнить при выборе книг для детей подросткового возраста. Ни в коем случае не нужно заставлять читать ребёнка то, что хочется вам, но не нравится ему. Не бывает такого, чтобы подростку не нравились абсолютно никакие книги. Это значит, что он просто ещё не нашел свою. А мы готовы с этим помочь!