You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Книжки для любимых детишек

Книги-картинки (Виммельбухи)

248 грн.
В аэропорту столько всего происходит! Куда не посмотри - очень много пассажиров и местных работников. И у каждого своя история. Ты можешь попутешествовать вместе с людьми, которые отдыхают и узнать, как все устроено в аэропортах и самолётах. Рассматривай разные самолёты и наблюдай, как работают пило..
266 грн.
Ви вже добре знаєте «Що чує кошеня»? Настав час довідатися тепер вам та вашій дитині «Де живе кроленя?» та разом докладно роздивитися велику книжку-пошуківку, допомогти малюку здобути перші енциклопедичні знання із зоології. Маленьке кроленя загубилося та почало шукати свою рідну домівку. Але це ви..
508 грн.
"Зимняя книга" знакомит начинающих читателей со всеми обитателями Городка - людьми и животными. Эти книги расскажут множество интересных историй, которые произошли на улицах Городка однажды зимой. Книжки-картинки Ротраут Сузанны Бернер стали бестселлерами во многих странах мира от Японии до Фарерски..
266 грн.
Зоопарк Виммельбух – это долгожданная первая книга виммельбух, которая издана в Украине! Виммельбух – это самая популярная во всем мире первая книга малыша. А мир зоопарка – это самые разнообразные животные и самые смешные происшествия. Вы тут увидите и прогулку пингвинов тропинками зоопарка, и прок..
239 грн.
Який скарб Мія і Паула знайшли на таємному горищі? Де Фелікса погодували шматочком ковбаски? Що вчать діти в школі? Ласкаво просимо в яскравий будинок! У численних кімнатах, квартирах і маленьких магазинчиках Анна Зюсс сховала ціле багатство історій. Намальовані з любов'ю і багаті на дрібниці ілюстр..
140 грн.
Будинки бувають дерев'яні, цегляні та збірні. А детальніше про створення житлових споруд і не лише про це, допитливі малюки дізнаються з цієї захопливої книжки, що містить у собі наклейки та цікаві завдання на розвиток пам'яті та уваги. Книжка-розкладачка для читання дорослими дітям. ..
248 грн.
У місті, на кар'єрному озері, на дорогах і в селі - будівництво всюди. Бетономішалки, екскаватори і червоні працюють безперервно. Утворюються котловани, вивозитися щебінь, бетонуються дороги і зводяться стіни. Хоч куди глянь - з'являються нові споруди. Стеж за численними історіями незалежно від пір..
212 грн.
«Рік у лісі» — це дванадцять картин про дванадцять місяців одного року. Кожен місяць — детально промальований «кадр» лісу з усіма його мешканцями, зображеними в різних ситуаціях, за різної погоди, вдень чи вночі. На першому і останньому розворотах — презентація мешканців лісу та інтелектуальна гра. ..
158 грн.
«Рік у місті» — це дванадцять картин про дванадцять місяців одного року. Кожен місяць — детально промальований «кадр» міста з усіма його мешканцями, зображеними в різних ситуаціях, за різної погоди, вдень або вночі. На двох додаткових розворотах — презентація героїв та інтерактивна гра. «Рік у міст..
189 грн.
Ви коли-небудь думали про те, як живеться в Чарівній Країні? Чи є там Червона Шапочка, чарівники, вовк, краснолюдки, змій і королівни? І що вони роблять увесь рік? Запрошуємо у фантастичну подорож, сповнену несподіванок і незвичних зустрічей із героями казок, а також із Пажем Кротохвілем, Феєю-Квіто..
140 грн.
Життя гладкого Грубіяна дуже передбачуване й спокійне. Воно котиться (дослівно!) від миски до канапи й назад. Та якось люди вирішують, що Грубіянові потрібен хтось, хто примусить його рухатися... і родина збільшується, у ній з’являється руда кицька Жабка з котячого притулку. «Розкажу тобі, мамо, що ..
284 грн.
Вперше українською мовою виходить книга Тьєррі Лаваля "Шукай і знаходь на 5-ти континентах". Під час гри знайди на картинках людей, тварин або речі, намальовані на сторінках цієї книжки. Пильнуй! Шукай і знаходь в Північній Америці, Південній Америці, в Європі, Африці, Азії, Океанії...
284 грн.
Вперше українською мовою виходить книга Тьєррі Лаваля і Янна Кувена "Шукай і знаходь. Тварини". Під час гри знайди на картинках людей, тварин або речі, намальовані на сторінках цієї книжки. Пильнуй! Шукай і знаходь птахів, риб та морських ссавців, ссавців, рептилій та амфібій, комах та павукоподібн..
284 грн.
Вперше українською мовою виходить книга Тьєррі Лаваля і Янна Кувена "Шукай і знаходь. У часи динозаврів. Велика версія". Шукай і знаходь динозаврів, які панували нашою планетою забагато років тому ..
266 грн.
Кошеня мандрує світом, сповненим звуків. Що воно чує на фермі? Які звуки лунають у парку? А в зоопарку? На своєму шляху кошеня зустрічає різних тваринок. Цікаво, а чим його нові друзі полюбляють ласувати? Відкривай для себе, вивчай і порівнюй нові кольори. Вчися рахувати від одного до десяти. Шукай,..
Показано с 1 по 16 из 16 (всего 1 страниц)