You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Книжки любимым детишкам

Книги-картинки (Виммельбухи)

248 грн.
В аэропорту столько всего происходит! Куда не посмотри - очень много пассажиров и местных работников. И у каждого своя история. Ты можешь попутешествовать вместе с людьми, которые отдыхают и узнать, как все устроено в аэропортах и самолётах. Рассматривай разные самолёты и наблюдай, как работают пило..
508 грн.
"Зимняя книга" знакомит начинающих читателей со всеми обитателями Городка - людьми и животными. Эти книги расскажут множество интересных историй, которые произошли на улицах Городка однажды зимой. Книжки-картинки Ротраут Сузанны Бернер стали бестселлерами во многих странах мира от Японии до Фарерски..
266 грн.
Любі діти! Ласкаво просимо до зоопарку! У нас кожен день - особливий. Часом слони хлюпаються у воді, часом - стежками гуляють пінгвіни. Влітку папуги роблять гімнастику, а взимку снігові барси насолоджуються холодними сніжними днями. А ще в нашому зоопарку ви знайдете тварин, яким у дикій природі за..
266 грн.
Зоопарк Виммельбух – это долгожданная первая книга виммельбух, которая издана в Украине! Виммельбух – это самая популярная во всем мире первая книга малыша. А мир зоопарка – это самые разнообразные животные и самые смешные происшествия. Вы тут увидите и прогулку пингвинов тропинками зоопарка, и прок..
239 грн.
Який скарб Мія і Паула знайшли на таємному горищі? Де Фелікса погодували шматочком ковбаски? Що вчать діти в школі? Ласкаво просимо в яскравий будинок! У численних кімнатах, квартирах і маленьких магазинчиках Анна Зюсс сховала ціле багатство історій. Намальовані з любов'ю і багаті на дрібниці ілюстр..
140 грн.
Будинки бувають дерев'яні, цегляні та збірні. А детальніше про створення житлових споруд і не лише про це, допитливі малюки дізнаються з цієї захопливої книжки, що містить у собі наклейки та цікаві завдання на розвиток пам'яті та уваги. Книжка-розкладачка для читання дорослими дітям. ..
248 грн.
У місті, на кар'єрному озері, на дорогах і в селі - будівництво всюди. Бетономішалки, екскаватори і червоні працюють безперервно. Утворюються котловани, вивозитися щебінь, бетонуються дороги і зводяться стіни. Хоч куди глянь - з'являються нові споруди. Стеж за численними історіями незалежно від пір..
131 грн.
Книжки серії "Пізнаю світ" створені для маленьких дослідників: що знаходиться надворі? А чим батьки користуються кожного дня у будинку? Книжки допоможуть малюкові віднайти знайомі предмети у книжці, запам'ятати їхні назви та співвіднести з реальністю. Важливо, щоб перше знайомство з книгою було пози..
131 грн.
Книги серии "Познаю мир" созданы для маленьких исследователей: что находится на улице? А чем родители пользуются каждый день в доме? Книги помогут малышу найти знакомые предметы в книге, запомнить их названия и соотнести с реальностью. Важно, чтобы первое знакомство с книгой было положительным, тогд..
212 грн.
«Рік у лісі» — це дванадцять картин про дванадцять місяців одного року. Кожен місяць — детально промальований «кадр» лісу з усіма його мешканцями, зображеними в різних ситуаціях, за різної погоди, вдень чи вночі. На першому і останньому розворотах — презентація мешканців лісу та інтелектуальна гра. ..
189 грн.
«Рік у місті» — це дванадцять картин про дванадцять місяців одного року. Кожен місяць — детально промальований «кадр» міста з усіма його мешканцями, зображеними в різних ситуаціях, за різної погоди, вдень або вночі. На двох додаткових розворотах — презентація героїв та інтерактивна гра. «Рік у міст..
189 грн.
Ви коли-небудь думали про те, як живеться в Чарівній Країні? Чи є там Червона Шапочка, чарівники, вовк, краснолюдки, змій і королівни? І що вони роблять увесь рік? Запрошуємо у фантастичну подорож, сповнену несподіванок і незвичних зустрічей із героями казок, а також із Пажем Кротохвілем, Феєю-Квіто..
284 грн.
Вперше українською мовою виходить книга Тьєррі Лаваля "Шукай і знаходь на 5-ти континентах". Під час гри знайди на картинках людей, тварин або речі, намальовані на сторінках цієї книжки. Пильнуй! Шукай і знаходь в Північній Америці, Південній Америці, в Європі, Африці, Азії, Океанії...
284 грн.
Вперше українською мовою виходить книга Тьєррі Лаваля і Янна Кувена "Шукай і знаходь. У часи динозаврів. Велика версія". Шукай і знаходь динозаврів, які панували нашою планетою забагато років тому ..
194 грн.
Тут стільки машин! Легкові, вантажівки, сучасні,ретро… А ще - крани, екскаватори, автобуси, сміттєвози, комбайни та багато-багато інших. Що вони тільки не виробляють: перетинають кордон, стоять у заторах, красуються в автосалоні… А є й спеціальні, такі що прибирають сніг, працюють у полі чи навіть д..
194 грн.
Скільки транспорту на морі! Пасажирські та вантажні судна, катери, круїзні лайнери, вітрильники, підводні човни, криголами, військові кораблі, а ще: пором, барка, судно на повітряній подушці, катамаран і багато чого іншого. Ой, а хто це тут? Пірати! Вони хочуть викрасти скарб - пильнуйте за ними! «Щ..
266 грн.
Кошеня мандрує світом, сповненим звуків. Що воно чує на фермі? Які звуки лунають у парку? А в зоопарку? На своєму шляху кошеня зустрічає різних тваринок. Цікаво, а чим його нові друзі полюбляють ласувати? Відкривай для себе, вивчай і порівнюй нові кольори. Вчися рахувати від одного до десяти. Шукай,..
189 грн.
Эта книга - для чутких, как лисица, и зорких, как орлы и для искателей. Внимательно читай стихи и разгадывай секреты на каждой странице. В середине какого зверя спрятались трое индианцев? Кто первый увидит леденец? Перед тобой веселые и яркие картинки-прятки с животными. Страница за страницей ты буд..
Показано с 1 по 19 из 19 (всего 1 страниц)