You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Книжки любимым детишкам

Малыши (0-3 года)

410 грн.
Опытные педагоги и психологи издательства Clever разработали этот комплект книжек-кубиков специально с учётом интересов и психологических особенностей развития девочек. Поэтому новая книга «Книжки-кубики для девочек. Мои первые слова» расскажет юным читательницам о интересных и окружающих их ежедне..
410 грн.
Опытные педагоги и психологи издательства Clever разработали этот комплект книжек-кубиков специально с учётом интересов и психологических особенностей развития мальчиков. Каждая из «Книжек-кубиков для мальчиков» серии «Мои первые слова» посвящена отдельной теме. ..
50 грн.
Книжкова серія "Мої перші слова" стане першим знайомством найменших дітей з поняттями та явищами навколишнього світу. Яскраві ілюстрації привертають та утримують увагу малюків, а зручний формат дозволяє здійснювати навчальний процес в будь-якому місці і в будь-який час. ..
23 грн.
Яскраві кольорові книжки про лісових тваринок допоможуть розвинути уяву малюків, сприятимуть заохоченню маленьких читачів до самостійного читання...
59 грн.
Вірш класика української літератури про сніг, знайомий не одному поколінню: і мамам з татами, і дідусям та бабусям. Саме час, щоб його вивчили і наймолодші читачі ВСЛ, адже в ньому стільки радості від снігу і зимових забав!..
113 грн.
Здавалося б, хто живе в бабусиній господі? Звісно, бабуся. А якщо уважно пригледітися, роззирнутися довкола, прислухатися, то виявиться, що тут так багато цікавих мешканців. Тут і ласий до сметанки котик, і збитошні мишенята, і кумедний пес Бровко, і кроленята, каченята, гуси, ластівки, і ще багато ..
404 грн.
Рождество уже на пороге! А девочке Белль и её любимому кролику Бу ещё столько всего надо сделать: нарядить ёлку, подвесить чулки для подарков, испечь имбирные пряники... Уф-ф, успели! Весёлого Рождества!..
225 грн.
В книге «Большая книга малыша. Животные» собрано более 200 различных животных: домашние питомцы, жители саванны, пустыни, тропиков, полюсов, морей и океанов… На каждом развороте – фотографии животных, насекомых, морских обитателей и домашних любимцев. А рядом – короткие вопросы и задания, которые по..
135 грн.
Ця книжка розповідає про прості речі: дім, ліжко, світло, книжки та місяць у вікні. Немов добра колискова, вона випромінює затишок, щиру радість і глибоку любов до всього, що нас оточує...
149 грн.
Тигряче життя – справа не з легких! Воно цікаве, захопливе, неймовірно класне, але непросте. То треба підкрастися до когось, повзучи на череві по землі, то когось переконати, вдаючись до тривалої ввічливої бесіди, аби він дозволив себе з’їсти. А скільки ж потім доводиться виправдовуватися перед знай..
311 грн.
"Жёлтый автобус по городу катит, Места в автобусе каждому хватит! Крути, тяни, толкай вперёд, И пусть наш город оживёт." Предлагаем вашему вниманию эту замечательную книжку-игрушку: осваивайте новые слова, развивайте мелкую моторику и внимание и веселитесь! Весёлые стихи, темы для обсуждения с р..
347 грн.
Каждая страница интерактивной книги «В дороге» переключает малыша на выполнение различных активностей: найди и покажи, сосчитай, расскажи историю и многих других. Учите новые слова, сочиняйте истории, обсуждайте с малышом ситуации на картинках. Замечательная развивающая познавательная книга-игра на ..
167 грн.
Книга «В зоопарке» в игровой форме познакомит малыша с животными со всей планеты: он с удовольствием будет переворачивать страницы, рассматривать яркие и детальные рисунки, знакомиться с животными и узнавать об их повадках. Каждая страница — это целый мир, в котором нужно найти и показать 4 спрятанн..
167 грн.
Каждая страница в книге «В парке» — это яркий сюжет прогулки, в котором нужно найти и показать 4 спрятанных предмета. Все они расположены на занимательных разворотах: здесь собраны предметы, животные, растения, которые можно встретить в саду, в сквере, во дворе. Листайте странички, рассматривайте яр..
120 грн.
Ще одна книга від культового сучасного німецького ілюстратора та письменника, лауреата Міжнародної премії пам'яті Астрід Ліндґрен за 2017 рік (її вручають за внесок у розвиток дитячої та юнацької літератури) Вольфа Ерльбруха. Чим цього разу здивує українських читачів автор легендарного Крота? От що-..
266 грн.
Ця книжка-віммельбух містить не лише захопливі історії та цікаві пояснення на тему транспортних засобів, а й море задоволення та розваг. Віммельбух — розвивальна книжка-розглядалка для дітей з яскравими, деталізованими, максимально насиченими візуальною інформацією ілюстраціями. Книжка-віммельбух ..
104 грн.
Це чарівна книжка про те, як Величезний Ліс і Велике Озеро завели собі мешканців. А вони почали потрапляти в усілякі казкові й не дуже історії. Дітлахи не зможуть відірватися від цікавих казок і веселих віршів, ілюстрованих яскравими добрими малюнками...
32 грн.
Вірші у цій ошатній книжці оригінальної форми - пустотливі та веселі, малюнки - яскраві та емоційні, а велике панно на обороті можна довго розглядати! Неможливо пройти повз цієї книжечки!..
32 грн.
Как справится наш хвостатый герой с бурными потоками талого снега? Сможет ли Тоби пройти сквозь заросли весенней травы, в которых притаились молодые ежи? Взойдет ли рассада огурцов у соседки Нины? Все это и многое другое, в нашей книге «Весенние прогулки Тоби»...
32 грн.
Серія книг «Прогулянки Тобі» допоможе дітям дізнатися про різні природні явища очима доброзичливого песика. Книга містить захоплюючі розповіді і яскраві ілюстрації. Підходить для читання та розвитку мовлення для дітей 1,5 - 3 років...
189 грн.
Маленька Саллі збирається йти по закупи. Вона має довгий список: треба купити жовті ружі, шлангу для калюжі, гроно виноградне, ролики доладні, пташку какаду, жерстяну дуду, килим волохатий, чайничок строкатий, запашне тістечко й цукроване сердечко. Але чи знайде вона це все? Відчиняй віконечка ..
Показано с 1 по 21 из 131 (всего 7 страниц)