You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Книжки любимым детишкам

Младшие школьники


104 грн.
У пана та пані Любеньких живе пара чудових собак-далматинців — Понґо й Леді. Господарі надзвичайно їх люблять і не можуть натішитися п’ятнадцятьма цуценятами, які народжуються невдовзі. Проте у затишному будиночку Любеньких ніхто й не підозрює, яка небезпека чигає на маленьких далматинців…..
223 грн.
Занимаясь по 20–25 минут в неделю, ваш ребенок легче и быстрее усвоит школьную программу, будет меньше уставать и станет лучшим учеником. В книге собраны увлекательные вопросы и задачи, оригинальные задания, игры, головоломки и необычные кроссворды...
223 грн.
3 фишки: - Одной тетрадки хватит на весь учебный год - Здесь есть вся программа 2 класса! - Авторская методика для развития способностей и интеллекта Описание книги Занимаясь по 20-25 минут в неделю, ваш ребенок легче и быстрее усвоит школьную программу, будет меньше уставать и станет лучшим ученик..
122 грн.
36 і 6 котів – саме стільки, не більше й не менше, хвостатих героїв Галини Вдовиченко – оселилося одного дощового вечора в помешканні пані Крепової попри її бажання. Але серце непоступливої господині до котів-безхатьків прихилила киця-сфінкс Баронеса. Ані пані Крепова, ані її племінник Стас навіть у..
122 грн.
36 і 6 котів повертаються! І тепер у котів-танцюристів з’явився новий талант – до дряпопису. Їхні картини прикрасили стіни господаревої кав’ярні, але ненадовго... Стався злочин. Хто візьметься розслідувати дивне зникнення? Хто розкриє таємницю вісьмох липових дощечок? 36 і 6 котів-детективів берутьс..
176 грн.
Що Ви знаєте про фантазії, фантасмагорії, химерії, дивовижі чудернацькі та інші викрутаси свідомості і реальності? Якщо Ви ще не читали «Імператора Абсурдії», то Ви, може, щось і знаєте, але точно не все. Це історія про пригоди в країні Абсурдії, яку Кріс Рідделл, вочевидь, поцупив у маленького хлоп..
108 грн.
"Інфографіка для дітей" - це дивовижна книжка про все на світі для найменших, де інформація представлена у графічній формі. Тож на сторінках цього видання на маленьких читачів чекають кольорові малюнки й зображення, цікаві факти, приголомшуючі цифри, а інколи й справжні оповіді, подані легкою і зроз..
86 грн.
Наділена дивовижним відчуттям і феноменальною пам’яттю, Агата Містері мріє стати письменницею, але це в майбутньому. Поки що ж вона чудовий детектив! Разом із простакуватим кузеном Ларрі, студентом детективної школи, вона подорожує світом, розгадуючи найзаплутаніші таємниці. А допомагають їм віддани..
86 грн.
Наділена дивовижним чуттям і феноменальною пам’яттю, Агата Містері мріє стати письменницею детективних романів. Та це - у майбутньому, а нині ж вона - просто талановита дівчинка-детектив! Разом зі своїм простакуватим двоюрідним братом Ларрі, студентом детективної школи, вона розгадує найзаплутаніші ..
86 грн.
Молода дівчина Агата Містері захоплюється детективами і мріє сама писати детективні романи. Дуже допитлива з феноменальною пам’яттю і вражаючим чуттям, дівчина завжди знаходить та розплутує загадкові таємниці, подорожуючи світом. А допомагають їй двоюрідний брат Ларрі, студент детективної школи, від..
86 грн.
Атлантичний океан, навколо бушує страшна негода. Безцінний календар майя зі щирого золота неочікувано зникає в одному з найтаємничіших куточків планети — Бермудському трикутнику. Агаті та її кузенові Ларрі випаде зустрітися не лише з небезпечним та жадібним злодієм, а й зі стародавніми морськими бож..
86 грн.
Наділена дивовижним чуттям і феноменальною пам’яттю, Агата Містері мріє стати письменницею детективних романів. Проте це — у майбутньому, а тепер вона просто чудовий фахівець! Разом зі своїм простакуватим двоюрідним братом Ларрі, студентом детективної школи, вона подорожує світом, щоб розв’язувати н..
86 грн.
Зазвичай учні не розслідують серйозні злочини. Але так вже сталося, що Ларрі випадково вивів із гри агента, що прямував на пошуки вбивці російського дипломата, якого отруїли на Ейфелевій вежі. І тепер, замість безтурботних паризьких вихідних на мансарді свого брата Гаспара, молодому детективові дове..
252 грн.
Однажды Алиса, играя со своей любимой кошкой Китти, забралась на каминную полку, над которой висело большое зеркало, и каким-то чудесным образом, шагнув сквозь стекло, оказалась в ЗАЗЕРКАЛЬЕ. Чтобы узнать о её приключениях в волшебной стране, скорее открывайте книгу. ..
239 грн.
Прошло почти полтора века со времени первой публикации этой знаменитой книги, а она до сих пор завоёвывает сердца детей и взрослых всех стран. Перед вами новое уникальное издание, главными достоинствами которого являются полный, несокращённый текст и более 70 прекрасных иллюстраций именитого австрал..
405 грн.
Кто это бежит - с часами в жилетном кармашке? Говорящий кролик? Алиса устремляется следом и оказывается в мире, где вместо законов физики действуют законы фантазии. Входи и ты! Не бойся, не заблудишься: ведь с тобой художница Мануэла Адреани - лучший проводник по стране чудес Льюиса Кэрролла...
167 грн.
Відважне Мишеня захотіло довести усім мишам, що Місяць — то зовсім не сир. Проте його відкриття нікому не були цікаві. Що ж, Мишеня так просто не здається. Воно вирішує збудувати собі космічний корабель та стати першим Мишеням, яке висадиться на Місяці. Та чи вдасться це йому?....
239 грн.
Представьте себе место, где хранятся все самые большие мировые сокровища и реликвии, от мумификованых останков древних монархов до блестящих мечей легендарных воинов. Музей магических предметов. Как представителям одного семейства удалось сохранить такую впечатляющую коллекцию? Вас ждет погружние в..
518 грн.
С этой книгой вы будете спокойны за своего ребенка, ведь он не потеряется на нашей огромной планете Земля!Читайте карту вместе с ребенком, изучайте паспорт путешественника, выполняйте увлекательные задания, отправляйте открытки с рассказами о путешествиях. Информация о странах быстро запоминается, б..
383 грн.
Атлас Пригод – це навколосвітня книжка-подорож із яскравими ілюстраціями. Разом із батьками діти зможуть дослідити карти семи частин світу, на яких є сотні розваг і випробувань для натхнення мандрівників будь-якого віку. У цьому атласі зібрано дивовижні пригоди в найвіддаленіших місцинах планети: го..
104 грн.
Коля не розуміє, чому його літній друг, дядь Мирон, не хоче завести пса. Невже він їх не любить? А може, він застарий для таких клопотів? Одного дня хлопчик знаходить покинутого собаку й приводить його до самотнього сусіда. На що готовий його літній друг, аби врятувати чотирилапого?..
Показано с 1 по 21 из 147 (всего 7 страниц)

Книги для младших школьников – это всегда непростая задача для родителей, поэтому к выбору литературы для ребёнка такого возраста нужно отнестись серьезно. Казалось бы, в чём сложность выбрать книги для детей 7 лет? Но не всё так просто. В этом возрасте дети уже идут в школу, переходят с класса в класс и общаются со сверстниками. Вкусы и интересы сразу меняются, ребёнок уже не хочет читать обычные сказки, а появляется интерес к более интересным и правдоподобным рассказам. Детям младшего школьного возраста интереснее уже читать про сверстников, а не о принцессах и воздушных замках.

Не стоит горячиться и давать читать ребёнку что-то серьезное и тяжелое, детство всё ещё продолжается, поэтому пусть оно сохраняется даже в книгах. Хорошие книги для младших школьников – это книги про приключения, дружбу, взаимопомощь. Ведь так интересно прочитать книгу про путешествие команды отважных друзей, потом дождаться звонка с урока и самим отправиться на поиски какого-нибудь клада с сокровищами.

Книги для первоклассников не должны сильно быть перегружены текстом, потому что придя после школы, малыш не захочет читать большие книги для домашнего чтения, следует выбрать небольшие интересные рассказы. Младшая школа – время, когда ребёнку ещё можно привить любовь к чтению. Но если делать это, загружая ребёнка книгами, ничего хорошего не получится. Всем известно, что младшая школа не обходится только изучением букваря. Очень часто дети устают после школы, а потом ещё нужно сделать много домашней работы, чтобы подготовиться к следующему дню. Поэтому для вечернего рассказа стоит выбрать что-то лёгкое и короткое. Книга должна увлекать ребёнка, а не перегружать ещё больше.

Помимо приключенческих, книги для детей 8 лет – это разные атласы, детские энциклопедии и книги на английском. В таком возрасте хочется открыть двери чего-то нового и необычного. Пусть это будет исследование мира и континентов. А если у ребёнка есть тяга к творчеству, то хорошим вариантом станут книги с оригами, раскраски или детские книги с заданиями.