You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Книжки любимым детишкам

Учимся читать

189 грн.
Возраст 5+ идеальные книги для первого самостоятельного чтения для мам, которые хотят, чтобы их дети полюбили читать Эта красивая книга с яркими иллюстрациями и увлекательными сказками - лучший помощник для тех, кто учится читать. Утенок Кряк боялся плавать и всегда сидел на берегу. Но однажды его ..
27 грн.
На сторінках цієї книжечки на тебе чекає зустріч із народними казками. Настав час прочитати їх самостійно! Дізнайся, як Кирило Кожум’яка врятував прекрасну князівну, а Іван-Побиван перехитрував страшного змія. ..
27 грн.
На сторінках цієї книжечки на тебе чекає зустріч із народними казками. Настав час прочитати їх самостійно! Дізнайся, як мудрий рак перехитрував пихату лисицю, як півник навчив уму-розуму мишенят-лінюхів і як пан Коцький зчинив галас у лісі. ..
27 грн.
На сторінках цієї книжечки на тебе чекає зустріч із народними казками. Настав час прочитати їх самостійно! Дізнайся про дружбу котика та півника, про собаку Сірка, якому допоміг вовк, і про хитрого їжака, що провчив лисицю. ..
27 грн.
На сторінках цієї книжечки на тебе чекає зустріч із народними казками. Настав час прочитати їх самостійно! Дізнайся, як солом’яний бичок допоміг діду і як вивели на чисту воду обманницю козу-дерезу...
Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)